Recessed Fluorescent Downlight 2x 18W Decorative
Hersteller:
€29.40
% €49.00 (40% saved)
Lagerbestand > 10
Sofort verfügbar
Product number:
LI-2064
Product information "Recessed Fluorescent Downlight 2x 18W Decorative"
With decorative cover glass, outside matt, inside textured.
Sheet steel housing white.
incl. 2x lamp PL-C / G24d2 18 Watt
Voltage: 220 - 240V 50Hz
The magnetic ballast with cable and plug connector is included in delivery.
Dimensions:
Outside Ø 254mm
Installation Ø 235mm
D 200mm
Sheet steel housing white.
incl. 2x lamp PL-C / G24d2 18 Watt
Voltage: 220 - 240V 50Hz
The magnetic ballast with cable and plug connector is included in delivery.
Dimensions:
Outside Ø 254mm
Installation Ø 235mm
D 200mm
| Energieklasse (EEK): | F |
|---|---|
| Gross weight (kg): | 3.0 |
| Lampenfassung: | G24d |
| Leuchtmittel Typ: | Leuchtstoff |
| Montageart: | Deckeneinbau |
| Net weight (kg): | 3.0 |
| Systemspannung: | 220-240V |
| Watt Leuchtmittel : | 18W |
| Watt Total: | 36W |
Login
No reviews found. Share your insights with others.