Pendant Light Bistro-Trendy 30cm Red
Hersteller:
€63.03
Lagerbestand: 1
Sofort verfügbar
Product number:
LP-B30-27B-Rot
Product information "Pendant Light Bistro-Trendy 30cm Red"
With canopy and enclosure made of PVC
With transparent-coloured screen in red, yellow, green or blue.
Suitable for lamps up to E27 150W. (Energy saving lamps or LEDs are highly recommended).
For installation in dry rooms, IP20,
With subtle, light gray textile cable, about 1.5 m.
Diameter 315mm, height 270mm.
With transparent-coloured screen in red, yellow, green or blue.
Suitable for lamps up to E27 150W. (Energy saving lamps or LEDs are highly recommended).
For installation in dry rooms, IP20,
With subtle, light gray textile cable, about 1.5 m.
Diameter 315mm, height 270mm.
| Gross weight (kg): | 2.0 |
|---|---|
| Lampenfassung: | E27 |
| Leuchtmittel Typ: | Universal |
| Montageart: | Hängend |
| Net weight (kg): | 2.0 |
| Systemspannung: | 230V |
| Watt Leuchtmittel : | 6-150W |
| Watt Total: | 6-150W |
Login
No reviews found. Share your insights with others.