PAR Spot 30 E27 alumimium polished
Hersteller:
€18.70
% €22.00 (15% saved)
Lagerbestand: 4
Sofort verfügbar
Product number:
TA-1112-C.A
Product information "PAR Spot 30 E27 alumimium polished"
Suitable for reflector lamps E27 230V up to 75W, Ø max. 95 mm.
Please order the bulb separately.
Connection voltage: 230V
With connecting cable 40cm and safety plug.
With colour filter frame for the use of colour foils 100mm.
Dimensions: L 220 mm, W 120 mm, H 120 mm.
Please order the bulb separately.
Connection voltage: 230V
With connecting cable 40cm and safety plug.
With colour filter frame for the use of colour foils 100mm.
Dimensions: L 220 mm, W 120 mm, H 120 mm.
| Bauform: | PAR30 |
|---|---|
| Gehäusefarbe: | silber, silbern |
| Gross weight (kg): | 0.0 |
| Lampenfassung: | E27 |
| Leuchtmittel Typ: | Halogen |
| Net weight (kg): | 0.0 |
| Systemspannung: | 230V |
| Watt Leuchtmittel : | 75W |
| Watt Total: | 75W |
Login
No reviews found. Share your insights with others.