LED Downlight Kit 5 x 5 Watt golden adjustable
Hersteller:
€136.00
Available in 7 days, delivery time 1-3 days
Product number:
LI-2595-5.G
Product information "LED Downlight Kit 5 x 5 Watt golden adjustable"
Very low heat emission.
5 Power LED bulbs 5W with MR16 base are included in the price.
Light intensity comparable with 20 / 25 Watt halogen light.
Electronic LED transformer included.
Connection voltage 230V
Surface matt silver, gold-plated or chrome-plated.
Dimensions: Ø 85mm, recessed Ø 80mm, depth 50mm.
5 Power LED bulbs 5W with MR16 base are included in the price.
Light intensity comparable with 20 / 25 Watt halogen light.
Electronic LED transformer included.
Connection voltage 230V
Surface matt silver, gold-plated or chrome-plated.
Dimensions: Ø 85mm, recessed Ø 80mm, depth 50mm.
| Bauform: | MR16 |
|---|---|
| Energieklasse (EEK): | E |
| Gehäusefarbe: | golden |
| Gross weight (kg): | 1.0 |
| Lampenfassung: | GU5.3 |
| Leuchtmittel Typ: | LED |
| Montageart: | Deckeneinbau |
| Net weight (kg): | 0.0 |
| Systemspannung: | 220-240V |
| Watt Leuchtmittel : | 5W |
| Watt Total: | 25W |
Login
No reviews found. Share your insights with others.