Halogen Track Spot Shadow silver
Hersteller:
€36.75
% €49.00 (25% saved)
Lagerbestand: 2
Sofort verfügbar
Product number:
LI-3200.Silber
Product information "Halogen Track Spot Shadow silver"
Decorative high-voltage halogen light fixture.
Suitable for standard 3-phase lighting tracks.
The reflector lamp PAR 30 max. 75 W. must be ordered extra.
High quality metal housing available in white or aluminum silver
Suitable for standard 3-phase lighting tracks.
The reflector lamp PAR 30 max. 75 W. must be ordered extra.
High quality metal housing available in white or aluminum silver
| Gehäusefarbe: | silber, silbern |
|---|---|
| Gross weight (kg): | 1.0 |
| Lampenfassung: | E27 |
| Leuchtmittel Typ: | Halogen |
| Lichtverteilung Winkel: | 50° |
| Montageart: | Stromschiene |
| Net weight (kg): | 0.0 |
| Systemspannung: | 220-240V |
| Watt Leuchtmittel : | 75W |
| Watt Total: | 75W |
Login
No reviews found. Share your insights with others.