Garden Spotlight Stainless Steel Fountain Water Feature Lighting
Hersteller:
€42.00
% €84.00 (50% saved)
Lagerbestand: 3
Sofort verfügbar
Product number:
LG-4525
Product information "Garden Spotlight Stainless Steel Fountain Water Feature Lighting"
Supply voltage 230V
E27 for PAR38 max. 80W.
Lamp to be ordered separately.
Tilt 210 °
Wall, ceiling or floor mounting.
With 1.5 m cable
Dimensions:
Height 25cm,
Head D 15.5 cm.
E27 for PAR38 max. 80W.
Lamp to be ordered separately.
Tilt 210 °
Wall, ceiling or floor mounting.
With 1.5 m cable
Dimensions:
Height 25cm,
Head D 15.5 cm.
| Gehäusefarbe: | silber, silbern |
|---|---|
| Gross weight (kg): | 1.0 |
| Lampenfassung: | E27 |
| Leuchtmittel Typ: | Halogen / LED |
| Net weight (kg): | 1.0 |
| Schutzklasse: | IP65 |
| Systemspannung: | 230V |
| Watt Leuchtmittel : | 80W |
| Watt Total: | 80W |
Login
No reviews found. Share your insights with others.