Ceiling Spotlight Halogen Astro 1 adjustable GU10
Hersteller:
€28.00
Lagerbestand: 8
Sofort verfügbar
Product number:
LI-4455
Product information "Ceiling Spotlight Halogen Astro 1 adjustable GU10"
Modern halogen spotlight for ceiling mount.
Massive appearance of thick aluminum components.
Matte brushed aluminum.
Suitable for GU10 lamps 50W.
Lamp to be ordered separately.
Supply voltage 230V
Dimensions: L 120mm, W 65mm, H 100mm
Massive appearance of thick aluminum components.
Matte brushed aluminum.
Suitable for GU10 lamps 50W.
Lamp to be ordered separately.
Supply voltage 230V
Dimensions: L 120mm, W 65mm, H 100mm
| Energieklasse (EEK): | G |
|---|---|
| Gross weight (kg): | 0.0 |
| Lampenfassung: | GU10 |
| Leuchtmittel Typ: | Halogen |
| Montageart: | Deckenaufbau |
| Net weight (kg): | 0.0 |
| Systemspannung: | 220-240V |
| Watt Leuchtmittel : | 50W |
| Watt Total: | 50W |
Login
No reviews found. Share your insights with others.