Belkis Round 12 LED Recessed Wall Light white IP67
Hersteller:
€86.00
Available in 7 days, delivery time 1-3 days
Product number:
LI-25Bel-R2.W
Product information "Belkis Round 12 LED Recessed Wall Light white IP67"
Robust luminaire made of die-cast aluminium, light grey.
With 12 yellow, blue or white LEDs.
Operating voltage 230 volts ac (opt. 12 or 24V).
Power consumption approx. 3 watts
With 5 m connecting cable
Moisture-proof IP67
Outside 78 mm, hole 55 mm, depth 28mm.
With 12 yellow, blue or white LEDs.
Operating voltage 230 volts ac (opt. 12 or 24V).
Power consumption approx. 3 watts
With 5 m connecting cable
Moisture-proof IP67
Outside 78 mm, hole 55 mm, depth 28mm.
| Energieklasse (EEK): | E |
|---|---|
| Gehäusefarbe: | Grau |
| Gross weight (kg): | 0.0 |
| Leuchtmittel Typ: | LED |
| Montageart: | Deckeneinbau |
| Net weight (kg): | 0.0 |
| Schutzklasse: | IP67 |
| Systemspannung: | 220-240V |
| Watt Leuchtmittel : | 3W |
| Watt Total: | 3W |
Login
No reviews found. Share your insights with others.